DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

ANGX Birdie Gang

Buď členem

golfového gangu

PLAY WITH US BIRDIES

Chcete se stát členem BIRDIE GANGU za zahrát si golf s profesionály? Nebo najít nové přátele na golf? Získejte slevy a nejnovější informace. Komunita pro pravé golfisty.

Vše je možné s našim projektem ANGX, kde chceme spojovat milovníky golfu a jejich přátele. BIRDIE GANG je součást projektu a jde o hru a společenskou událost, kdy si zahrajeme a pobavíme se.

DRINKY a MÍČKY budou na místě a vy si můžete užít golf v přítomnosti mistrů republiky profesionálů a třeba se něco nového dozvědět.

Termíny a místo akce bude vždy zveřejněno zde, včetně přihlašovacího formuláře. Akce jsou limitované počtem míst.

Back To Club Life

Taky vám vadí, že golfisté hned po dohrání utíkají do auta a jedou pryč? Skoro neexistující klubový život se chceme pokusit změnit. Proto vznikla myšlenka BIRDIE GANGU s mottem „BACK TO CLUB LIFE“, kdy chceme prostřednictvím našich akcí našeho mini klubu, znovu obnovit klubový život na golfových hřištích.

Je nám jasné, že to bude náročné, ale přesto se o to chceme pokusit. Zabavit hráče tak aby i po dohrání soutěžního kola zůstali a pobavili se s ostatními. Doprovodné soutěže, klubová zábava a možnost poznat nové přátele snad udrží hráče mezi námi.

Pokud chcete podpořit myšlenku o klubovém životě na golfu, tak se připojte do našeho BIRDIE GANGU a buďte mezi prvními, kteří tento projekt pomohou rozjet svou účastí. Chceme, aby vás golf bavil, něco nového jste se naučili a zažili. Sledujte proto kalendář akcí, které pro vás budeme pořádat.

Norbit Golf Cup - By ANGX

Norbit Golf Cup – By ANGX

27 května, 2024    
Celý den
Kč4 500,00
Norbit Golf Cup – Golf Resort Benátky nad Jizerou by ANGX Jedná se o turnaj dvojic (formát: fourball s výběrovým drivem). Každý účastník turnaje získát […]

ne Události

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping