DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

Chcete se zapojit do golfových akcí? Níže najdete možnosti spolupráce, které nabízíme. Pokud máte jiný nápad, tak nás neváhejte kontaktovat.

Propagace služeb a produktů.

Pokud chcete ukázat golfistům své produkty nebo služby, tak je jen na vás jak to uděláte. V průběhu našich akcí je možné si na golfovém hřišti postavit malý stánek a nabídnout golfistům novou zkušenost s vaší firmou.

ParTee akce – Setkání plné zábavy a soutěží pro golfisty všech kategorií, kde si můžete postavit stánek a zapojit se do této akce.

Turnaje – Můžete například zajistit pitný režim na golfovém hřišti a tím propagovat své podnikání.

Toto jsou jen příklady spolupráce, která je možná na našich akcích. Pokud se chcete zůčastnit našich akcí, tak nás kontaktujte níže pomocí kontaktního formuláře. (Tento druh spolupráce není z naší strany zpoplatněn. Náklady na vaší účast si hradíte sami)

Soutěže a ceny.

Zapojte se do našich akcí jako sponzor cen pro vítěze. Darujte našim golfistům své produkty jaké ceny, které mají pro golfisty hodnotu a tím můžete svou firmu zviditelnit. Samozřejmě ve spojení s propagací vašich produktů a služeb během turnaje.

Sponzoring

Pokud chcete abychom vás propagovali, ale nemáte čas se na pořádání účastnit, máme pro vás možnost sponzoringu turnaje či celé akce ParTee, kde budou vaše loga, propagační materiály a každý golfista dostane v balíčku na uvítanou vaše marketingové materiály. Možné je se domluvit na jakékoliv spolupráci. ( Tento druh spolupárce je placená a je třeba se na ní detailně domluvit.)

Spolupráce na akcích a turnajích.

Hledáme také hostesky a pomocnice s akcemi, které by se chtěli zapojit do našeho projektu. Základní odměna pro hostesku za jeden den akce je 1500,- Kč a výše podle druhu spolupráce. Chcete-li s námi pořádat turnaje a golfové akce, tak nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře níže…

S kým spolupracujeme

Kontaktujte nás

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
O jakou spolupráci máte zájem?

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping