DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

Kdo je ANGX. Play with us

Jak to začalo?

Vše vlastně začalo již před rokem 1990, kdy jsem poznala a začala hrát golf. Zamilovala jsem se do golfu na první pohled a je to láska na celý život. Postupem času se mi hra začala zlepšovat a již v roce 1999 přišel první mistrovský titul. V roce 2004 i první mistrovský titul mezi profesionály. Díky golfu jsem zažila hodně krásný věcí a tento sport mi dal neuvěřitelně mnoho do života.

Celou mojí hráčskou kariérou mě provázela pověst rebelky a neúnavné propagátorky této hry. Nosila jsem již před přelomem tisíciletí velké náušnice, růžové svetry a mnoho dalšího. To mě také inspirovalo k tomu, vytvořit produkty, které jsou stejné jako já. Jsou originální a jsou spojené s golfem.

Vše je vyráběno s láskou a každý kousek má v sobě golfového srdce. Proto jsem také vytvořila značku ANGX (Anna Nicole Golf Xtreme), abych mohla tuto vášeň pro golf a trochu té rebélie přinést i vám.

The ANGX. process

 

ANGX. hledáme kvalitní materiály, se kterými pracujeme. Naše výrobky jsou vyrobeny ručně v dílně, kterou milujeme. Snažíme se dodržovat šetrnost k přírodě a mít co nejméně odpadu. Děláme vše pro optimalizaci zbytků a šetříme naši přírodu.

Originální designy vznikají u nás stejně jako střihy. Vše je originální a jindy tyto kousky nenajdete. Pokud se chcete stát součástí projektu ANGX. tak nás neváhejte kontaktovat a vymyslíme spolu společnou cestu.

ANGX. miluje hru

 

 

Golf hrajeme a milujeme. Proto také vznikl projekt ANGX, který má za cíl vám přinést originální design a trochu neortodoxní produkty. Chceme, abyste si užívali golf stejně jako my a proto se snažíme dělat maximum proto, abyste byli spokojení.

Již brzy pro vás budeme mít zajímavé golfové akce, kterých se budete moci zůčastnit a užít si golfu, pobavit se a třeba poznat nové přátele. Sledujte nás nebo se registrujte do zasílání novinek aby vám nic neuniklo.

Funny Collection HeadCovers

ANGX on Tour

Podporujeme profesionální i amatérské golfisty, kteří se chtějí na golfu bavit a mít radost z tohoto nádherného sportu. Nebráníme se spolupráci s jakým závodním hráčem či profesionálem. Staňte se i vy jedním z těch kdo nosí na golfu ANGX.

Anna Nicole Kučerová

2004,2005,2022 Czech PGA Champion

Official website

Ženy podnikatelky ANGX.

Kdo stojí za tím vším? Jsme parta žen, která se nebojí proniknout do světa podnikání, a jsme na svou práci hrdé. U nás v ANGX svou práci milujeme a chceme jí posouvat neustále dál. Kvalitní ruční zpracování produktů a myšlenky se snažíme společně zlepšovat. Pokud se chcete nápadem či návrhem zapojit do našeho projektu, tak budeme rádi.

Anna

Anna má na starosti tvorbu designů a výrobu headcoverů. Také se nebojí vytvářet designy na trička a ostatní produkty.

Alexandra

Alexandra je v kanceláři jako doma. Připravuje podklady, tisky a mnoho dalšího..

Ludmila

Ludmila stojí za většinou korekcí, texty a vším co je spojeno s psaným či mluveným slovem. Také výrazně podporuje odbyt.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping