DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

Vítejte na golfových turnajích ANGX

Golfové turnaje pro každého, kdo miluje tento krásný sport a chce poznat nové přátele, nebo se setkat s těmi stávajícími. Golfové turnaje budou plné zábavy a sportu, který tak milujeme. Nevátejte se proto přihlásit již nyní na některý z následujících akcí pořádané BIRDIE GANGEM, který stojí za vznikem tohoto projektu.

ANGX Golf Tournaments Series

Golfové turnaje pro milovníky golfu a zábavy. 

Chceme abyste se golfem bavili a užili si krásný den na hřišťi i mimo něj. 

Zahrajte si golfový turnaj ze serie ANGX Golf Series a zažijte pravý golfový zážitek.

Užijte si golf na maximum

Golfové turnaje, které vás budou opravdu bavit. Golfové turnaje, které jsou vytvořené na míru každému, kdo se chce golfem bavit, poznat nové přátele a v neposlední řadě si pořádně zasportovat. Neváhjte se přihlásit do privátní golfové tour, kde jsou omezená místa pro účast. Přihlásit se můžete na turnaje zde...

O golfových turnajích

Golfové turnaje jsou pro každého kdo se rád baví golfem, rád se baví a sportuje. Při každém turnají zíkáte dárek od nás (ANGX) jako starovací balíček do hry. Během hry bude vždy dostatek pití a to jak nealkoholických tak alkoholických nápojů. Na hřišti za vámi tak bude jezdit pravidelně hosteska, která se postará o váš pitný režim.

Krásné ceny pro vítěze

Golfová akademie

Občerstvení, zábava a sport


Turnaje se hrají v různých formátech. Texas Scramble, Hra na Stableford a také hra dvojic s výběrovým driverem. Užijte si golf na 100%. ( propozice jsou k dispozici vždy v detailu turnaje v kalendáře.)

Novinky z golfových turnajů

Sledujte aktuální zprávy, ať vám neuteče žádný turnaj ANGX Series.

Vítěz velikonočního turnaje 2024

Vyhravejte na golfu i vy!

Na vybraných turnajích získáte uvítací balíček ANGX, který obsahuje naše produkty. Kroměho toho na každém golfovém turnaji soutěžíme o zajímavé ceny.

Sponzoři turnajů

Staňte se také našim partnerem….. Klikněte zde..

Zapojte se do dění s námi

Zapojte se turnajů hraných na 18 jamek jedním ze systémů, které jsou uvedeny v detailu turnaje. Pokud chcete hrát sportovní golf a přitom se bavit, tak přesně pro vás je tato série.

PARTee je akce, kde se můžete potkat s přáteli, či si udělat nové. Již podle názvu je jasné, že jde o golfou párty, kde bude mnoho golfových soutěží, ale také improvizovaný bar, hudba a to vše na golfu. Navíc vám představíme i novinky ze světa golfového vybavení.

 

Líbí se vám náš projekt? Rádi byste propagovali své služby či produkty na našich akcích. Chcete se zapojit do golfového dění? Máte další nápad jak bychom mohli spolupracovat? Jsme otevřeni spolupráci s každým nadšencem do sportu.

Koho hledáme? Zde se dozvíte více…..

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping