DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

Vítejte na golfových turnajích ANGX

Golfové turnaje pro každého, kdo miluje tento krásný sport a chce poznat nové přátele, nebo se setkat s těmi stávajícími. Golfové turnaje budou plné zábavy a sportu, který tak milujeme. Nevátejte se proto přihlásit již nyní na některý z následujících akcí pořádané BIRDIE GANGEM, který stojí za vznikem tohoto projektu.

ANGX Golf Tournaments Series

Golfové turnaje pro milovníky golfu a zábavy. Chceme abyste se golfem bavili a užili si krásný den na hřišťi i mimo něj. Zahrajte si golfový turnaj ze serie ANGX Golf Series a zažijte pravý golfový zážitek.

Užijte si golf na maximum

Golfové turnaje, které vás budou opravdu bavit. Golfové turnaje, které jsou vytvořené na míru každému, kdo se chce golfem bavit, poznat nové přátele a v neposlední řadě si pořádně zasportovat. Neváhjte se přihlásit do privátní golfové tour, kde jsou omezená místa pro účast. Přihlásit se můžete na turnaje zde...

Novinky z golfových turnajů

Hrajte a vyhrajte

Vyhrajte jednu ze soutěží a získejte mnoho zajímavých cen. Kromě vítězné trofeje, můžete vyhrát zlaté investiční odlitky, vybavení na golf a mnoho dalšího. Na kterou soutěž se cítíte vy?

O golfových turnajích

Golfové turnaje jsou pro každého kdo se rád baví golfem, rád se baví a sportuje. Při každém turnají zíkáte dárek od nás (ANGX) jako starovací balíček do hry. Během hry bude vždy dostatek pití a to jak nealkoholických tak alkoholických nápojů. Na hřišti za vámi tak bude jezdit pravidelně hosteska, která se postará o váš pitný režim.

Nejen hra, ale i ceny budou více než zajímavé. Můžete vyhrát zlatou investiční cihličku, nebo některou další hodnotnou cenu, kterou si na hřišti vybojujete. Záleží jen na vás, na kterou z cen se budete cítit.

Na vybraných akcích bude také golfová akademie s profesionálním trenérem, který ukáže golf či zlepší hru vašich blízkých či přátel, kteří vás budou doprovázet a ještě nemají dostatek dovednosti pro hru na hřišti.

Občerstvení před hrou a po hře je vždy zajištěno v klubovně na hřišti, kde se bude konat golfový turnaj.

Turnaje se hrají v různých formátech. Texas Scramble, Hra na Stableford a také hra dvojic s výběrovým driverem. Užijte si golf na 100%. ( propozice jsou k dispozici vždy v detailu turnaje v kalendáře.)

Sponzoři turnajů

Staňte se také našim partnerem….. Klikněte zde..

Zapojte se do dění s námi

Zapojte se turnajů hraných na 18 jamek jedním ze systémů, které jsou uvedeny v detailu turnaje. Pokud chcete hrát sportovní golf a přitom se bavit, tak přesně pro vás je tato série.

PARTee je akce, kde se můžete potkat s přáteli, či si udělat nové. Již podle názvu je jasné, že jde o golfou párty, kde bude mnoho golfových soutěží, ale také improvizovaný bar, hudba a to vše na golfu. Navíc vám představíme i novinky ze světa golfového vybavení.

 

Líbí se vám náš projekt? Rádi byste propagovali své služby či produkty na našich akcích. Chcete se zapojit do golfového dění? Máte další nápad jak bychom mohli spolupracovat? Jsme otevřeni spolupráci s každým nadšencem do sportu.

Koho hledáme? Zde se dozvíte více…..

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping