DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

Costum Golf HeadCover

Vytvořte si HeadCover podle svých představ. Fantazii se meze nekladou a my vám pomůžeme splnit si sen o vlastním obalu na golfové hole. Buďte originální a vyjádřete svou osobnost pomocí netradičního Coveru či obdarujte své blízké originálním dárkem.

Přizpůsobit si můžete barvy dle přání. Přední i zadní stranu lze vyrobit z různých barev. Téměř jakékoli našité aplikace je možné přidat dle vašich představ. Můžete nám zaslat ručně namalovaný návrh nebo nám ho popsat ve formuláři níže. Přidat můžete i obrázek pomocí formuláře. Následně vytvoříme návrh, který si společně schválíme a následně bude cover připraven do výroby.

Cena Coveru se odvíjí od složitosti návrhu. Cena „vlastního designu“ začíná na 1100,- Kč a konečná cena bude sdělena s konečným návrhem, který dostanete na váš email. (jednoduché vzory stojí 1100,- Kč Kč a složitější 1300,- Kč a hondě náročné max 1600,- Kč). Nyní bohužel není možné z technických důvodů nabídnout výšivku, ale brzy bude opět k dispozici strojové vyšívání.

Využijte formulář pro váš vlastní HeadCover

Vyplnění a odeslání formuláře se nejedná o návrh smlouvy. Jedná se o informativní dotaz, který bude následně dokončen závaznou objednávkou. Do uzavření závazné objednávky vám nebude účtován žádný poplatek. Nebojte se proto na nás kdykoli obrátit.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
V případě, že chcete objednat na firmu, je třeba uvést jméno firmy či klubu pro který chcete vlastní Covery vyrobit. Děkujeme za pochopení.
Prosím vyberte jakou barvu bude mít přední díl Coveru.
Prosím vyberte jakou barvu bude mít zadní díl Coveru.
Covery na Mallet puttery již brzy
Napiště kolik Coveru si přejete vyrobit.
Prosím při objednávání většího množství nebo pro účely golfového klubu, firmy prosím zaškrtěně políčko níže ( Hledám Covery pro firmu) a bude vám vytvořena personalizovaná nabídka. Děkujeme
Objednávám HeadCover

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping