DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

Bez ochrany už ani ránu!

Bez ochrany už ani ránu!

Golfové headcovery, tedy obaly na golfové hole neodmyslitelně patří do vašeho bagu. Většina hráčů používá covery na driver, dřeva a putter. Ale existují také obaly na mířící tyčky, které by jinak mohlo něco roztrhnout, třeba když dáváte golfový bag do auta.

Jak ale vlastně obaly na hole vlastně vznikly? Ještě v 19. století nebylo omezení, které by nařizovalo, kolik holí můžete mít v golfovém bagu během hry. Hráči, respektive golfoví kedíci nosili i několik desítek holí, které se tak „mlátily“ mezi sebou v golfovém bagu.

Proto bylo třeba začít myslet na to, jak ochránít dřevěné hole před poškozením a kovový putter před zrezivěním. V dnešní době jde spíše o stylovou věc, protože hole jsou mnohem pevnější a kvalitnější, než byly kdysi. Když jste totiž udělali do dřevěné hole malou rýnu, tak to byl problém. Míček se pak neodrážel rovně a hůl bylo třeba vyměnit. Dnes už jen tak lehce hole nepoškodíte, ale tradice obalů na hole zůstala.

I když možná u driveru je headcover více stylem, než že by byl nezbytně nutný, tak u putteru to neplatí. Putter má velice jemnou úderovou plochu a je třeba jí chránit před poškozením. I kdyby to byly jen údery ostatních holí v bagu, když bag nesete na zádech.

Z toho důvodu jsme pro vás připravili širokou nabídku stylových golfových headcoverů. Netradiční design a kvalitní materiály vašim holím dodají potřebné pohodlí a vzhled. Chcete-li se odlišit od většiny, tak si určitě vyberete z naší funny či horor kolekce, kde najdete headcovery zobrazující zvířata, nadpřirozené příšery či třeba ovoce. Každý si u nás vybere, ať už jste zkušený golfista nebo si na hřiště zajdete jednou za rok.

Nicole The Gang Chef

Jsem Nicole a tak trochu to tady vedu:-). Pokud máte nějaké připomínky, nebo nápady tak budu moc ráda. Každý kdo zabloudí na ANGX je zde vřele vítán.

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping