DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

Birdie Gang: Hrajte na golfu více birdie!

Členové BIRDIE GANGU hrají více birdie!

Ať už jste hráč, který ještě nikdy žádné birdie na golfu nezahrál, nebo jste hráč, který hraje birdie pravidelně, máme pro vás dobrou zprávu. Rozluštili jsme kód k lepším výsledkům a díky tomu více berdíků za kolo.

Tajemství se nemusí skrývat v dlouhých drajvech nebo rovných úderech. Ale je někde jinde, kde byste možná nečekali, že najdete více birdie.

 

  1. Naučte se přihrávat z vyšší trávy

Naučit se správně zaujmout postoj při každé příhře, kterou na hřišti hrajete, je klíčem k tomu, abyste zbytečně nechybovali. Většinou není problém v technice úderu, ale právě v postoji, který vám neumožní opsat holí ten správný kruh.

  1. Trénujte více příhry do 30 metrů

Vzdálenost 10-30 metrů je nejčastější vzdáleností, která po netrefeném grýnu v regulaci dělí váš míček od jamky. Zamyslete se, jak často trénujete údery z této vzdálenosti.

  1. Nezapomínejte na bunkery

Často se setkáváme s tím, že hráči vlastně neví, jak správně zahrát úder z bunkeru. Přitom se v pískové překážce nacházejí hned několikrát za kolo. Proto nepodcenujte trénink ani z pískové překážky. Pokud si s tím nevíte rady, tak doporučujeme navštívit golfového trenéra, který vás tento úder naučí.

  1. Trénujte dlouhé paty

Paty z delší vzdálenosti než 5 metrů hraje mnoho hráčů příliš agresivně. Naučte se paty delší než pět metrů přihrávat k jamce na jisté dva paty. Následně budete mít větší šanci, že zahrajete lepší výsledek.

  1. Více birdie

Abyste dosáhli více birdie, je třeba mít dokonale zvládnutý course managment. Tedy taktiku hry a neustále dodržovat plán, který jste si před hrou stanovili. Jakmile plán porušíte, tak nikdy nedocílíte konzistentního výsledku.

Nicole The Gang Chef

Jsem Nicole a tak trochu to tady vedu:-). Pokud máte nějaké připomínky, nebo nápady tak budu moc ráda. Každý kdo zabloudí na ANGX je zde vřele vítán.

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping