DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

Vánoční golfový večírek

Dovolte mi, abych vás pozvala na předvánoční setkání Birdie Gang klubu, který zaštituje hráče ANGX a NicoleGolf Academy. Každý kdo miluje golf, je zván, aby si s námi užil odpoledne plné golfu a zábavy. Setkání bude probíhat v neformální atmosféře za doprovodu dvou soutěží, které proběhnou v průběhu setkání.

Budeme hrát o nejlepšího puttera v roce 2023 a o nejlepšího hráče příher (v případě, že nenasněží mnoho sněhu), kteří si odnesou věcné ceny, a celkový vítěz si odnese trofej pro celkového vítěze krátké hry.

Setkání proběhne v areálu golfového areálu Cinda na Praze 5 (přesnou lokaci najdete kliknutím zde…). Zván je každý, kdo se přihlásí pomocí registračního formuláře na této stránce. Registrace je nutná, abychom věděli, kolik máme čekat golfových nadšenců a na všechny se dostalo golfu i zábavy. (Účast můžete případně potvrdit na email  Info@angx.cz).

Akce proběhne v pondělí 11. prosince 2023 od 13. hodiny. V 14 hodin bude zahájena soutěž v patování a přihrávání. Následovat bude vyhlášení a předání cen. V průběhu celé akce je zajištěn pitný režim a posezení v prostorách golfové kavárny Cinda.

Budeme se na vás těšit. S pozdravem Anna za tým ANGX a NicoleGolf Academy.

 

Vánoční golfové setkání klubu BIRDIE GANG od ANGX, které proběhne 11.12.2023 v golfovém klubu Cinda (Praha 5, Císařská Louka).

Čeká na vás sklenka vína, sklenka sektu a hlavně golf. Soutěž o nejlepší příhru, soutěž v patování, nejpřesnější úder (ceny dodává golfový obchod ANGX) a možnost využít hodinu golfové lekce pod vedením golfové profesionálky Anny Nicole Kučerové.

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping