DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

Nejdůležitější golfová rada, kterou můžete dostat.

Nejdůležitější golfová rada, kterou můžete dostat.

Na golfu se pohybuje mnoho hráčů, kteří jsou přesvědčeni o tom, že vám mohou dobře poradit. Speciálně u nás jsme známí tím, že máme zlaté ručičky a rozumíme všemu, jak se říká ve známém pořekadle. Ale platí to také v golfu?

Na golfu platí spíše rčení, že na odbornou práci mají být odborníci. A to se nechci dotknout nikoho, kdo by rád někomu poradil, přesto, že není profesionální trenér. Ale je důležité, abyste věděli, od koho si necháváte radit.

Čtyři důležité rady

  1. Věřte někomu, kdo hraje golf dostatečně dlouho a dobře na to, abyste se mohli opřít o jeho zkušenosti. Někdo, kdo hraje golf pár let a má hendikep vyšší než 2, není ten, od koho byste měli přijímat rady.
  2. To, že danému hráči funguje nějaký pohyb, ještě neznamená, že je to správně a že bude aplikovatelný i na váš golfový švih či pro vaše tělo.
  3. Inspirujte se hráči, kteří v golfu něco dokázali a poslouchejte hlavně jejich základní rady, které prohloubí vaše dovedenosti. Ale nesnažte se kopírovat švih svého oblíbeného hráče. Každý jsme originál, a proto i každý golfový švih je určitým způsobem originální.
  4. Pokud se budete chtít zlepšit, tak navštivte profesionálního trenéra. I pár tisíc investovaných do tréninku může pomoci mnohem více, než stovky rad od vašich spoluhráčů a kamarádů.

Když bychom měli shrnout nejdůležitější rady na golfu, tak bychom se museli vrátit k základům. Pokud se budete soustředit na dokonalé držení, správnou a dostatečnou rotaci těla, budete mít vyhráno. Detaily, jako propnutá či pokrčená ruka v nápřahu, nejsou to, co by vás jako rekreačního golfistu mělo zajímat. Může se stát, že obě varianty jsou správně, ale za určitých okolností. Je třeba znát souvislosti v technice švihu, aby vám taková rada mohla dobře fungovat.

Hodně skvělých golfových zážitků vám přeje celý tým ANGX. Nezapomeňte také na naše golfové turnaje a členství v Birdie Gangu.

ANGXgangCaptain

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping