DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

Golf: U.S. Open 2023, neudivuje jen golfem.

LACC je místem jako málo které. Golfový klub patří vůbec k těm nejlepším v USA. V letošním roce 2023 se zde tento týden pořádá U.S. Open, které je již 123. v řadě. Na zdejším hřišti vyhrávali v padesátých letech minulého století hvězdy jako Ben Hogan.

LA Country Club U.S. Open 2023

Ale nejen golf je zde exkluzivní. V okolí golfového hřiště se nachází domy, ve kterých bydlí slavní lidé. Příkladem může být sídlo Hugha Heffnera, který zde měl sídlo Playboye. Tedy místo, kde se to hemžilo krásnými ženami a nekončící párty bylo vidět i ze hřiště. Dům totiž stojí u grýnu třinácté jamky, kde hráči mohli vidět do okolí bazénu právě sídla Playboye.

Po smrti Hugha Heffnera v roce 2017 se dům prodal, a tak žádné další párty již neprobíhají. Ale asi navždy tento dům zůstane v paměti jako sídlo zajíčků z Playboye.

Ale jsou zde i jiné skvosty. V blízkosti hřiště je dům s neuvěřitelnou cenovkou 155 milionů dolarů. A dokonce kdybyste chtěli, tak zde můžete bydlet. Ale dají se zde u hřiště LACC sehnat i o něco levnější „domky“. Například na 1348 Club View Dr. Se prodává dům za „pouhých“ 7 milionů dolarů. U dalších domů ceny už jen stoupají. Museli byste z bankovního účtu poslat i několik desítek milionů dolarů, abyste mohli v této lokalitě bydlet.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Golf Digest (@golfdigest)

Dokonce se můžete stát i členem golfového klubu v LACC. To ale také něco stojí, a to přesně 250 tisíc dolarů jako vstupní poplatek a každý rok dalších pár tisíc navíc. Ale není to jen tak. Golfový klub vás musí schválit a někteří členové doporučit. V klubu jsou tak přísná pravidla pro členství, že ani zmiňovaný Hugh Heffner zde nemohl být členem i přesto, že na to určitě finance měl. V LACC golfovém klubu totiž nepřijímají za členy žádné celebrity.

Pokud by se vám ale povedlo do klubu dostat, tak budete čelit dálším striktním pravidlům. Můžeme zmínit, že třeba v bermudách se nepodíváte ani na cvičnou louku. A samozřejmě se zde vyžaduje mnoho dalších a mnohem důležitějších pravidel.

Další variantou, jak se dostat do LACC, alespoň na odpolední rundu, je stát se profesionálním golfistou, kvalifikovat se na U.S. Open a doufat, že v průběhu vaší kariery se bude hrát právě zde.

ANGXgangCaptain

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping