DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

Golfová čepice je pro golfistu téměř nezbytná.

Golfové čepice pro každého golfistu.

 

Golfová čepice není příliš rozdílná od čepic pro jiné sporty. Přesto se jedná o doplněk, který vás může odlišit od ostatních golfistů. Čepici si můžete pořídit od některých z předních golfových firem. Ale také můžete dát na najevo svůj styl čepicí od menších značek.

Čepice mnoho lidí příliš neřeší. Ale je dobré se zamyslet nad tím, co může čepice na golfu představovat. Příslušnost ke značce, nebo nějaký osobitý vzkaz. Pokud budete mít na čepici lebku či květinu, vysíláte tím určitý signál ostatním.


Čepice také může být vyjádřením podpory někoho, koho na golfu sledujte nebo také jakou golfovou akademii nebo golfový klub navštěvujete. Čepice, trička, ale i ručníky či markovátka mohou ukazovat na vaši příslušnost k určitému klubu.

Je to také mnohdy pěkný kousek, který si koupíte na památku na zajímavém či vyhlášeném golfovém hřišti. Přesto, že se zdá, že čepice je to poslední, co byste měli řešit, opak někdy bývá pravdou. Proto si při vybírání čepice dejte záležet a ukažte svůj styl.

Nicole The Gang Chef

Jsem Nicole a tak trochu to tady vedu:-). Pokud máte nějaké připomínky, nebo nápady tak budu moc ráda. Každý kdo zabloudí na ANGX je zde vřele vítán.

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping