DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

Lekce golfu s trenérem. Jak trénovat golf

Proč trénovat s profesionálním golfovým trenérem.

České ručičky dokážou spravit nebo postavit cokoliv. Češi jsou obecně považováni za všeuměli. Jak již bylo řečeno ve slavném seriálu Chalupáři, kde dostal herec Josef Kemr, který v seriálu ztvárnil jednoho z hlavních hrdinů ocenění Všeuměl.

Je pravda, že na mnoho sportů nepotřebujete trenéra, abyste je mohli provozovat. Fotbal, bowling, jízda na kole, běh a mnoho dalších se člověk může naučit sám bez pomoci, i když je chce provozovat. Například u tenisu a lyžování už je to o mnoho složitější. Tam se bez toho aníž by vám někdo ukázal základní techniku moc daleko nedojdete.

A co potom golf. Golf je technicky nesložitější sport na světě, a proto je také třeba k tomu tak přistupovat. Při troše talentu se dá golf naučit do určité úrovně bez pomoci. Stačí pozorovat ostatní a přečíst či nakoukat nějaké materiály o technice švihu.

Ale golf je tak složitý, že pro samouky zůstane pouze u velice průměrné až podprůměrné výkonnosti jejich golf celý život. A přesto jim bude trvat roky, než se dostanou na slušnou úroveň.

V tu chvíli nastupují na scénu golfový profesionálové. Trenér vám dokáže pravidelným tréninkem zlepšit základy techniky a course managmentu za půl roku tak jak to sami nedokážete za deset let.

I když se může cena za trénink s golfovým trenérem zdát někdy vyšší, tak se rozhodně vyplatí. Pokud během prvního půl roku co s golfem začínáte, utratíte za 20 tréninků zhruba 20 tisicí, tak ve finále ušetříte mnoho a mnoho nepovedených kol, které byte bez trenéra zažili.

S trenérem vybudujete pevné základy a budete tak mít již dostatečně kvalitní švih, který vám vydrží již navždy. A pro případné korekce, si můžete za trenérem zajít dvakrát třikrát za rok a bude to stačit. Jakmile začnete sami a po letech byste se chtěli zlepšit, tak jen rok až dva roky bude trvat, než si zvyknete na správnou techniku, která vás posune dopředu. A to budete již investice počítat v mnoha desítkách tisíc.

Proto doporučuji využívat služby zkušeného golfového trenéra co nejdříve, dokud si neuděláte špatné návyky, které se budou v budoucnu jen těžko napravovat a zbytečně se nebrzdili ve zlepšování.

Krásnou hru přeje Nicole

Nicole The Gang Chef

Jsem Nicole a tak trochu to tady vedu:-). Pokud máte nějaké připomínky, nebo nápady tak budu moc ráda. Každý kdo zabloudí na ANGX je zde vřele vítán.

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping