DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

Proč je golf tak zajímavý sport?

Proč je golf tak zajímavý sport?

Mnoho laiků si myslí, že golf je pouze pro bohaté, a navíc již starší pány. To je ale velký omyl. Golf je sportem, který je určený všem, kdo milují sport a jsou rádi v přírodě. Golf už není rozhodně žádným drahým sportem, i přesto, že si stále drží lehký punc královského sportu.

Golf je velice zajímavý tím, že vás naučí mnoho věcí. Na golfu je třeba se naučit mnoho náročných pohybů, ovládat svou psychiku a mít všeobecnou vytrvalost. Ale také je možné se na golfu projevit módně. Golf byl stejně jako tenis dříve velice striktní na oblečení a pravidla. V dnešní době platí stále pravidla, ale co se týká oblečení a vybavení je doba mnohem benevolentnější.

Kšiltovka ANGX PRO černá Výrazná trička, barevné oblečení a mnoho dalšího si dneska můžeme užít na golfu, kde se kdysi nosilo hlavně elegantní oblečení, a dokonce kravaty či motýlky. Můžete tak projevit svou osobnost, přesto že se jedná o sport, který je spíše konzervativní. Navíc je zde na výběr nekonečné množstí módních výstřelků na rozdíl od jiných sportů. V atletice, cyklistice či hokeji nemáte rozhodně možnost být, co se týká oblečení či dresu tak kreativní jako na golfu.

Stejné je to s doplňky. Ty v dnešní době mají téměř nekonečné možnosti. Například obaly na hole s vyšitou lebkou či ručník potištěný vaší oblíbenou komiksovou postavičkou. Můžete se tak bavit kromě techniky a hry i tím, že si zvolíte golf za svůj  životní styl. Proto je golf jedním z mála tak komplexních sportů.

Nicole The Gang Chef

Jsem Nicole a tak trochu to tady vedu:-). Pokud máte nějaké připomínky, nebo nápady tak budu moc ráda. Každý kdo zabloudí na ANGX je zde vřele vítán.

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping