DÁREK ZDARMA K NÁKUPU NAD 3000,- kČ . Zjistit více!

První setkání BIRDIE GANGU golf Praha Císařská louka

První setkání BIRDIE GANGU golf Praha Císařská louka

Datum konání

11 prosince, 2023    
12:30 pm - 10:00 pm

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

Císařská louka Golf Praha 5
Císařská louka 4, Praha

Typ události

mapa není k dispozici

 

Dovolte mi, abych vás pozvala na předvánoční setkání Birdie Gang klubu, který zaštituje hráče ANGX a NicoleGolf Academy. Každý kdo miluje golf, je zván, aby si s námi užil odpoledne plné golfu a zábavy. Setkání bude probíhat v neformální atmosféře za doprovodu dvou soutěží, které proběhnou v průběhu setkání.

Budeme hrát o nejlepšího puttera v roce 2023 a o nejlepšího hráče příher (v případě, že nenasněží mnoho sněhu), kteří si odnesou věcné ceny, a celkový vítěz si odnese trofej pro celkového vítěze krátké hry.

Setkání proběhne v areálu golfového areálu Cinda na Praze 5 (přesnou lokaci najdete kliknutím zde…). Zván je každý, kdo se přihlásí pomocí registračního formuláře na této stránce. Registrace je nutná, abychom věděli, kolik máme čekat golfových nadšenců a na všechny se dostalo golfu i zábavy. (Účast můžete případně potvrdit na email  Info@angx.cz).

Akce proběhne v pondělí 11. prosince 2023 od 13. hodiny. V 14 hodin bude zahájena soutěž v patování a přihrávání. Následovat bude vyhlášení a předání cen. V průběhu celé akce je zajištěn pitný režim a posezení v prostorách golfové kavárny Cinda.

Budeme se na vás těšit. S pozdravem Anna za tým ANGX a NicoleGolf Academy.

 

Vánoční golfové setkání klubu BIRDIE GANG od ANGX, které proběhne 11.12.2023 v golfovém klubu Cinda (Praha 5, Císařská Louka).

Čeká na vás sklenka vína, sklenka sektu a hlavně golf. Soutěž o nejlepší příhru, soutěž v patování, nejpřesnější úder (ceny dodává golfový obchod ANGX) a možnost využít hodinu golfové lekce pod vedením golfové profesionálky Anny Nicole Kučerové.

 

Vše je zdarma, jen je třeba se přihlásit abychom věděli, kolik vás máme čekat. Neváhejte se přihlásit již nyní. Místa jsou omezena.

 

V rámci akce dostanete:

  • Víno zdarma v průběhu akce
  • Hromadnou golfovou lekci od trenéra golfu
  • Soutěže v patování, příhrách a dlouhých úderech.
  • Hlavní akce se koná od 12-15h v den 11.12.2023
  • Ceny v soutěžích pro nejlepší

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

ANGXgangCaptain

Napsat komentář

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping